Referencje

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu

       

Szkoła podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu poświadcza, że Zakład Produkcyjny NATAN sp. z o.o. ul. Elizy Orzeszkowej 24, 43-410 Zebrzydowice jest producentem fontanny Italia zakupionej przez Szkołę podstawową nr 3 w Zamościu.
Zakład Produkcyjny NATAN sp. z o.o.wykonał zamówienie terminowo, rzetelnie, na wysokim poziomie obsługi klienta, jakośc towaru bardzo dobra zgodna z warunkami umownymi.

 

 


 

Urząd Gminy Leśna Podlaska

Z przyjemnością polecamy produkty firmy NATAN, w której zakupiliśmy fontannę NEPTUN wykonaną w technologi DecoBranche. Szczególnego podkreślenia wymaga fakt profesjonalnego wykonania oraz szybkiej realizacji zamówienia.
Firma Natan wywiązała się wzorowo z powierzonego zadania, możemy zatem z pełnym przekonaniem polecić firmę, jako rzetelnego i solidnego partnera w realizacji tego typu przedsięwzięć. 

 

 

 

 

 

 

Okręgowa Spółdzielnia mleczarska Ostrów Wielkopolski

Okręgowa Spółdzielnia mleczarska w Ostrowie Wielkopolskim jako nabywca wyprodukowanej przez Waszą spółkę fontanny ITALIA  stwierdza, że;
1. zakupiony wyrób wykonany jest estetycznie, bez wad i w związku z tym spełnia swoje funkcje.
2. jako Klienci Waszej spółki, dokonujący w/w zakupu byliśmy obsłużeni przez Wasze służby handlowe starannie i szybko
3. zakupiony towar otrzymaliśmy w uzgodnionym terminie, prawidłowo zabezpieczony na czas transportu, co świadczy o dużej sprawności służb produkcyjnych i handlowych Waszej spółki.
Mając na uwadze powyższe stwierdzenie pragniemy podziękowac pracownikom waszej spółki za miłą i rzetelną obsługę oraz za towar wysokiej jakości. Jednocześnie mamy nadzieję że powyższe pismo i przedstawione w nim walory Waszej spółki stanowić będą dobrą referencję dla kolejnych odbiorców waszych wyrobów.